Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ČLANOVI KOMISIJE


Mandatni period mart-oktobar 2014. godine:

1. Halid Genjac, predsjednik
2. Lazar Prodanović, zamjenik predsjednika
3. Nermina Zaimović, član
4. Zvonko Jurišić, član
5. Staša Košarac, član
6. Borjana Krišto, član
7. Sead Lisak, član
8. Sreto Pekić, član i
9. Dragan Slipac, član

Mandatni period 2014-2018:

1. Jasmin Emrić, predsjednik
2. Bariša Čolak, zamjenik predsjednika
3. Đorđo Krčmar, član
4. Borjana Krišto, član
5. Sredoje Nović, član
6. Safet Softić, član
7. Dragan Slipac, član
8. Sead Lisak, član do 13.09.2016. godine
9. Sreto Pekić, član do 31.08.2016. godine
10. Hasim Šabotić, član od 14.09.2016. godine
11. Dragan Anđelić, član od 14.09.2016. godine.

Mandatni period juli 2020.-2022.

1. Mira Pekić – predsjednik
2. Bariša Čolak – zamjenik predsjednika
3. Edin Mušić, član
4. Mijo Matanović, član
5. Munib Jusufović, član
6. Sredoje Nović, član
7. Hasim Šabotić, član
8. Dragan Slipac, član
Development / Faris Muhović

Search